O škole Organizace, Kontakty, Projekty Pro rodiče Elektronická omluvenka, informace pro rodiče Pro žáky Domácí úkoly, informace pro žáky

Výzva č. 56 OPVK

číslo projektu CZ.1.07/1.1.00/56.1372

Cílem projektu je zvýšení kvality počátečního vzdělávání na základní škole prostřednictvím provádění klíčových aktivit a naplnění výstupů zvolených šablon.

V naší škole budou z projektu podpořeny tyto šablony

Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti, Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky, Stínování pro pedagogy cizích jazyků, matematiky a přírodovědných a technických předmětů v zahraničí a Zahraniční jazykový kurz pro učitele v celkové výši 927 507 Kč.

Díky prostředkům z výzvy 56 se 3 pedagogové zúčastnili jazykově vzdělávacího pobytu v Edingurgu (14 dní), 3 pedagogové se jeli podívat na finské školství do Pieksamaki, 40 žáků školy se zúčastnilo výchovně vzdělávacího zájezdu do Londýna včetně výuky v jazykové škole. Pro žáky prvního stupně jsme mohli nakoupit z prostředků výzvy více jak 100 knih a žáci s pomocí nich procházeli čtenářskými dílnami.

Články o zážitcích z cesty do Londýna, učitelů do Finska a do Edinburgu najdete rovněž v Litovelských novinách (listopad, prosinec, říjen)

 

logo

 

DSC_0134 DSC_0167